V sobotu 6.6. 2026 se tanečnice naší školy vydaly na celorepublikovou taneční soutěž do Havlíčkova Brodu. Brzy ráno jsme vyrazili společně s rodiči a fanoušky autobusem, bojovat o medaile. V přeplněném kulturním domě jsme si získali porotu a vybojovali krásné 3. místo. Konkurence byla obrovská a bylo na co koukat. Poté jsme zašli na dobrý oběd a vydařený výlet zakončili v cukrárně. Třešničkou na dortu byla zmrzka od paní ředitelky, která je na nás právem pyšná. Už teď se těšíme na příští ročník 🙂.













