28. května proběhl na zahradě školy již tradiční projektový den, kterého se zúčastnili žáci školy i děti z mateřské školky. Starší děti se staraly o své malé kamarády a společně si vyzkoušeli jak třídit odpad, absolvovali zdravotní cvičení, dozvěděli se více o včelách, vodě, energiích, stromech, ohrožených zvířatech a zdravé stravě. Děti nepřišly ani o svačinu, která byla v piknikovém stylu. Dopoledne jsme si všichni užili.













