V pondělí 21.10. jsme se s žáky 2.- 5.třídy základní školy vydali na dopravní hřiště do Kolína. Všichni žáci nejprve navštívili učebnu, kde se od paní lektorky dozvěděli o pravidlech silničního provozu, jednotlivých dopravních situacích, významu značek a semaforu.Všichni byli poučeni o bezpečnosti při jízdě na motokárách či kole, a nic tak nebránilo tomu si to jít vyzkoušet i v praxi.Žáci se postupně střídali v jízdách na motokárách, čtvrtá a pátá třída i na kolech.I přes poměrně sychravé počasí se tato poučná a zároveň zábavná akce opravdu vydařila.













