Obsah

Informace k předzápisu

Typ: ostatní
18.3. - 19.4. 2024

Vážení rodiče,

od pondělí 18.3.2024 bude ve 12:00 hod. spuštěn ELEKTRONICKÝ PŘEDZÁPIS do naší MŠ. Na těchto webových stránkách naleznete odkaz, který vás přesměruje na elektronickou přihlášku. Elektronickou přihlášku pravdivě vyplníte a odešlete. Nádledně se Vám vygeneruje stránka, na které naleznete důležité informace, jež se budou týkat dalšího postupu. Tyto informace Vám přijdou také e-mailem na Vámi vyplněnou adresu. Do 19.4.2024 není třeba nic dalšího zasílat, ani nijak kontaktovat MŠ. Po 19.4.2024 bude předzápis vyhodnocen a Vám v následujícím týdnu přijde e-mail s informacemi, zda byla Vaše přihláška schválena či nikoli a jaký bude další postup přijímání Vašeho dítěte do MŠ.

!Upozorňujeme, že pořadí podání přihlášky NEURČUJE, kdo bude do MŠ přijat! Přijímání dětí se řídí stanovenými kritérii ředitelky školy, které naleznete na těchto webových stránkách v sekci Mateřská škola - Dokumenty.

 

Děkujeme


Vytvořeno: 15. 3. 2024
Poslední aktualizace: 15. 3. 2024 8:12
Autor: Správce Webu