Měsíc duben měl pro nás mnoho krásných překvapení a také zážitků. Nalákal nás téměř letními teplotami a provedl i svátky a tradicemi. Zatímco se příroda venku probouzela, ve třídách se odehrávala dobrodružství, která děti přenášela do úplně jiných světů. Oslavili jsme společně Velikonoce, měli možnost stát se archeology nebo se rozloučit s poslední čarodějnicí na koštěti. Vydali jsme se také na výlet do Kolína, kde jsme oslavili Den Země.













