Začátek školního roku 2022/2023

Od 1. září

Vážení rodiče,

již se nám blíží začátek nového školního roku. Ve čtvrtek 1. září se budeme těšit na shledání s Vámi a Vašimi dětmi.
V kolektivu máme novou posilu, paní učitelku Burdovou, která bude společně s paní učitelkou Hrabánkovou ve třídě Berušek. Ve Sluníčkách budou paní učitelky Kšírlová a Pučálková (jako v loňském roce, a posílí nás paní asistentka pedagoga Knesplová. Další posilou bude ještě školní asistent.
Zde máte několik zásadních informací pro bězproblémový nástup do MŠ:
Provoz MŠ 6:30 - 16:30 - příchod do 8:00, omlouvání zvlášť do MŠ a ŠJ (na obědy volat nejpozději do 7:00 v případě náhlého onemocnění, den předem při plánové nepřítomnosti). Omlouvání v MŠ - telefonicky, nebo pomocí aplikace Naše MŠ (zejména rodiče dětí s povinou předškolní docházkou).
Vyzvedávání - po obědě 12:15 - 12:45, po spaní 14:30-16:30 - pouze pověřené osoby (pokud budete mít jakoukoliv změnu, obraťte se na třídní učitelky).
Prosíme Vás, abyste opět dbali na zdraví Vašich i ostatních dětí i nás pedagogů, a v případě jakékoliv známky onemocnění si ponechali děti doma.
V případě setkání s infekční chorobou Vás žádáme, abyste okamžitě tuto informaci sdělili v MŠ. Pokud u Vašeho dítěte nastala jakákoliv změna zdravotního stavu, prosíme, abyste tuto skutečnost nahlásili třídním učitelkám (alergie, potravinová intolerance atd., pokud možno i s potvrzením od lékaře). Chráníte tím zdraví všech.
Budeme po Vás letos opět vyžadovat podpisy ke konzumaci potravin, cestování s dětmi a seznámení se Školním řádem (tímto Vás žádáme, abyste si opět připomněli alespoň nejdůležitější body tohoto dokumentu). Souhlas s fotografováním máte z předchozích let již podepsaný, pouze v případě, že byste chtěli souhlas vzít zpět, oznamte to, prosím, ve své třídě.
Seznam věcí do MŠ Vám přikládáme níže jako přílohu. Prosíme, abyste dětem podepsali všechny věci. A šanony na výkresy v šatnách průběžně kontrolovali a odnášeli výrobky domů.
V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte e-mailem, nebo telefonicky, již připravujeme školku na příchod dětí.
Těšíme se na brzkou shledanou v novém školním roce.

S pozdravem Kolektiv MŠ Bečváry

Vytvořeno: 29. 8. 2022