Obsah

Jídelníček

dnes
pátek 18.10.

dopolední svačina:
rybí pomazánka, pšeničná bulka, zelenina (alergeny č. 1, 4, 7)
polévka:
Zeleninová s bulgurem (alergeny č. 1, 9)
hlavní jídlo:
Vepřové v mrkvi, brambory (alergeny č. 1)
nápoj:
  1. Mošt
  2. Čaj s citronem
odpolední svačina:
Koblihový motanec (alergeny č. 1, 7)

pondělí 14.10.

dopolední svačina:
Česneková pomazánka,toustový chléb, zelenina (alergeny č. 1, 7)
polévka:
Hrstková (alergeny č. 1)
hlavní jídlo:
Buchty s povidly (alergeny č. 1, 3, 7)
nápoj:
  1. Ovocný sirup
  2. Kakao (alergeny č. 7)
odpolední svačina:
Máslo, banketka, zelenina (alergeny č. 1, 7)

úterý 15.10.

dopolední svačina:
Drožďová pomazánka, houska, zelenina (alergeny č. 1, 7)
polévka:
Krupicová s vejci (alergeny č. 1, 3, 9)
hlavní jídlo:
Čočkový salát se zeleninou a kuř.masem, opečený toustový chléb (alergeny č. 1)
nápoj:
Čaj
odpolední svačina:
Tuňáková pomazánka, bulka,zelenina (alergeny č. 1, 4, 7)

středa 16.10.

dopolední svačina:
Budapešťská pomazánka,chléb, zelenina (alergeny č. 1, 7)
polévka:
Květáková (alergeny č. 1, 3, 7)
hlavní jídlo:
Rozlítaný hovězí ptáček, rýže (alergeny č. 1, 3, 7)
nápoj:
  1. Čaj s citronem
  2. Mléko ochucené (alergeny č. 7)
odpolední svačina:
Marmeládové máslo, rohlík (alergeny č. 1, 7)

čtvrtek 17.10.

dopolední svačina:
Cereální kuličky, mléko, ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
Drožďová (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
hlavní jídlo:
Plněný bram.knedlík, zelí (alergeny č. 1, 3, 7)
nápoj:
  1. Ovocný čaj
  2. Mléko (alergeny č. 7)
odpolední svačina:
Celerová pomazánka, hvězdička, zelenina (alergeny č. 1, 3, 7, 9, 11)

pátek 18.10.

dopolední svačina:
rybí pomazánka, pšeničná bulka, zelenina (alergeny č. 1, 4, 7)
polévka:
Zeleninová s bulgurem (alergeny č. 1, 9)
hlavní jídlo:
Vepřové v mrkvi, brambory (alergeny č. 1)
nápoj:
  1. Mošt
  2. Čaj s citronem
odpolední svačina:
Koblihový motanec (alergeny č. 1, 7)

Tabulka s alergeny

01 obilniny obsahující lepek08 skořápkové plody (ořechy)
02 korýši09 celer
03 vejce10 hořčice
04 ryby11 sezamová semena
05 podzemnice olejná (arašídy)12 oxid siřičitý a siřičitany
06 sója, sójové boby13 vlčí bob (lupina)
07 mléko14 měkkýši

příští týden >>

 

 

 

Školní jídelna, Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín 2.9.-6.9.2019

 

 

 

 

ranní svačina: Máslo, sojový rohlík, zelenina, mléko (1,7)

Pondělí: polévka: Zeleninová s kapáním (1,3,7,9)

hlavní chod: Těstoviny s mákem, bílá káva, čaj (1,3,7)

odpolední svačina: Drožďová pomazánka, hvězdička, zelenina, čaj (1,3,7)

 

 

 

ranní svačina: Pomazánka z olejovek, vícezrný chléb, zelenina, mléko (1,3,7)

Úterý: polévka: Kuskusová (1,9)

hlavní chod: Vepřový guláš s paprikami, houskový knedlík, ovocný čaj (1,3,7)

odpolední svačina: Tvarohová pomazánka s pažitkou, chléb, čaj (1,7)

 

 

ranní svačina: Ovocný jogurt, banketka, čaj s citrónem (1,7)

Středa: polévka: Bramborová (1,9)

hlavní chod: Ryba s peperonatou, bram.kaše, obloha, ovoce, čaj (1,4,7)

odpolední svačina: Cizrnová pomazánka, rohlík, zelenina, čaj (1,3,7)

 

 

ranní svačina: Marmeládové máslo, chléb, mléko (1,7)

Čtvrtek: polévka: Zeleninová s bulgurem (1,9)

hlavní chod: Krůtí čína, rýže, čaj, mošt (1)

odpolední svačina: Sýrová pomazánka, hvězdička, zelenina, čaj (1,7)

 

 

 

ranní svačina: Česneková pom., toustový chléb, zelenina, mléko (1,7)

Pátek: polévka: Čočková (1,9)

hlavní chod: Kuřecí kousky ve smet. omáčce, špagety, čaj s citrónem (1,7)

odpolední svačina: Přesnídávka, čaj (1,7)

 

 

 

Čerstvá voda je v rámci pitného režimu podávána každý den.

 

 

 

 

Michaela Šmejkalová Landová, Pěničková Vedoucí školní jídelny Kuchařky školní jídelny

ALERGENY: viz přiložený seznam

VÁHA POTRAVIN: viz přiložená tabulka Změna jídelníčku vyhrazena