Obsah

Podzimní strašení

Typ: ostatní
18.11.2021

Dne 18.11.2021 se zahrada naší ZŠ a MŠ proměnila v tajuplné místo plné pohádkových bytostí, které se hned na uvítanou s radostí ujaly vyhodnocování těch nejpovedenějších dýní. Děti, které se umístily na prvních třech místech byly odměněny dortem či muffiny a všichni ti, kteří vyřezanou dýni donesli si mohli sáhnout do košíčku pro překvapení. Po předání cen následoval strašidelný taneček děvčat ze základní školy před venkovní učebnou. Posléze již nic nebránilo tomu, aby strašidelná stezka odvahy mohla začít. Všechny děti se za doprovodu strašidelných zvuků, nejspíš s troškou strachu, ale i radostného očekávání, vydaly společně se svými rodiči či prarodiči po školní zahradě. Zde na ně již na jednotlivých stanovištích čekaly pohádkové postavy, které pro ně měly připraveny různé strašidelné úkoly. Za svou šikovnost, moudrost i odvahu byl pak každý, kdo dokázal vyluštit hádanku a projít celou stezkou odměněn, a mohl se společně se svým doprovodem posilnit v lesní kuchyni či koupit nějakou drobnost v kouzelnickém krámku.

 

https://youtu.be/9SYsTQq660M

 

 


Vytvořeno: 21. 11. 2021
Poslední aktualizace: 22. 11. 2021 11:05
Autor: Správce Webu