Obsah

2. místo v soutěži StarDance dětem pro naše tanečnice

Typ: ostatní
Gratulujeme!

https://youtu.be/tM2AZyLxD5k

MALOTŘÍDKA BEČVÁRY ZABODOVALA v ČT

Začátkem listopadu přišla výzva z České televize zapojit se do soutěže „Tančí celá škola“, která navazuje na pořad StarDance. Podmínkou v soutěži bylo natočit minutové video na přidělenou hudbu a použít alespoň dva prvky z nabízených deseti. Samozřejmě jsme ani na chvíli nezaváhali a začali jsme vymýšlet choreografii. Naše tanečnice od 1. do 5. třídy hned spojily své síly a s chutí začaly nacvičovat. Během dvou týdnů bylo hotovo a video zasláno do ČT. Soutěžních příspěvků bylo více než 100. S napětím jsme čekali na výsledky. Naše snaha a píle byla oceněna a získali jsme 2. místo v kategorii 1. stupeň. Radost byla veliká a tato zkušenost nás utvrdila v tom, že i v této „prazvláštní době“ má smysl se snažit a dělat něco pro druhé.


Vytvořeno: 22. 12. 2021
Poslední aktualizace: 22. 12. 2021 13:54
Autor: Správce Webu