Závěr roku v MŠ

Přesun do učebny z důvodu rekonstrukce

Vážení rodiče,

předem se omlouváme za vzniklé komplikace, ale vzhledem k nastávající rekonstrukci v budově ZŠ a MŠ Bečváry bude provoz školky od pondělí 27. 6. do čtvrtka 30. 6.2022 přesunut do venkovní učebny na zahradě školy. V učebně bude méně místa na odkládání věcí v šatnách, proto Vás žádáme, abyste dětem dali do školky batůžek (podepsaný), kam jim dáte nejdůležitější věci - věci na převlečení, náhradní oblečení a spodní prádlo a pláštěnku, do učebny je také třeba přesunout dětem bačkory, budeme se přezouvat. Tímto Vás také prosíme, abyste si již vyprázdnili kapsáře a poličky v šatnách ve školce a vzali domů výkresy ze žlutých šanonů. Do školky budeme chodit s dětmi pouze na oběd. Pokud nám to počasí dovolí, budeme veškeré aktivity směřovat ven (na zahradu, výprava do přírody na celé dopoledne atd.). Pyžamka na odpolední odpočinek dětem nedávejte.

Velice Vám děkujeme za spolupráci a přejeme krásný víkend.

Kolektiv MŠ Bečváry

Vytvořeno: 24. 6. 2022