Příměstské tábory

Příměstské tábory 22. 7. - 26. 7. 2019

V týdnu 22.7 – 26. 7. 2019 jsme započali druhý týden našich příměstských táborů. Celým týdnem nás opět provázely hry s Harry Potter tematikou. V pondělí jsme ve škole přivítali pejsky na seminář canisterapie, kteří k nám přijeli z Čáslavi z organizace Pes partner, z.s. V úterý jsme se snažili schladit pomocí vodních bitev, hledáním kouzelného proroctví či tvorbou erbů vlastních kouzelnických rodin. Středu jsme započali netradičně srazem již v 6:45 na nádraží a vydali se vlakem do Českého Šternberka. Zde na nás čekala prohlídka hradu, příjemná procházka k hladomorně i zmrzlinové ochlazení. Ve čtvrtek jsme pátrali po receptu na kouzelnický dort, který děti nakonec i připravily. A v pátek jsme vyrazili do Kutné Hory do GASKu na obhlídku interaktivních heren, které děti i důkladně prozkoumaly.

Vytvořeno: 23. 8. 2019
Poslední aktualizace: 23. 8. 2019 13:32