Obsah

Naši domškoláci

Typ: ostatní
šk. rok 2020-2021

Naši domškoláci se pilně vzdělávali, přestože i v tomto roce  zažívali mnoho omezení pro setkávání se a návštěvy kroužků a kulturních akcí. Muzea, divadla a výstavy byly po většinu roku uzavřeny. Domškoláci, kteří jsou zvyklí si probíranou látku „osahat“ se v této situaci nevzdali a využili online programy a přístupy do světových galerií. V Česku navštívili zajímavá města a místa v naší krásné přírodě. Naučné stezky jim přinesly mnoho zajímavých informací, například o životě rostlin a živočichů v různých ekosystémech. V jejich portfoliích opět nechyběly mimo jiné zajímavé projekty, lapbooky, komiksy, mapy, postery a pokusy a mnoho krásných výrobků z rozmanitých materiálů.

Doufejme, že nám příští rok přinese více možností pro vzdělávání se v terénu, pro společné tvořivé dílny a inspirativní setkávání.

 

Ing. Lada Fialová


Vytvořeno: 12. 8. 2021
Poslední aktualizace: 12. 8. 2021 12:26
Autor: Správce Webu