Děti hrají loutkové divadlo

Spontánní aktivita

Jak už to tak bývá, ne vždy se dětem zavděčíte připravenými aktivitami. To se dnes potvrdilo ve třídě Mravenečků, kde si děti během volných her samy vytvořily loutky z papíru a pro svoje kamarády si připravily divadélko s názvem "Jak princ zachránil papouška" - představení bylo pojato moderní formou, kdy princezna jen prala prádlo v pračce a pokaždé se jí podařilo vyprat nějakého zvířecího kamaráda. Ty pak odnesl dinosourus a zde musel nastoupit nebojácný princ a vše zachránit. Později se k nám připojili i naši malí kamarádi z Berušek a mohli si spolu se staršími dětmi také vyzkoušet, jaké to je být loutkoherec.

Někdy zkrátka práce učitelky vyžaduje dát dětem prostor a nechat je si chvíli vytvářet vlastní činnosti, které neméně rozvíjí osobnost dítěte oproti řízeným aktivitám. Děti jsou prostě děti!!!

Vytvořeno: 22. 2. 2018
Poslední aktualizace: 22. 2. 2018 13:38