Beseda pro rodiče dětí MŠ

Z předškoláka prvňáčkem

Mateřská škola Bečváry a Sova Čáslav doučovací centrum Vás srdečně zve na besedu s názvem: Z předškoláka prvňáčkem.

Pozvali jsme k nám do školky paní psycholožku Mgr. Martinu Vrbickou, která si pro Vás připravila přednášku plnou praktických cvičení, tipů a rad pro rozvoj schopností předškolních dětí.

Na začátku přednášky se budeme zabývat především psychologií dítěte předškolního věku a konkrétním příčinám, které mohou mít vliv na neúspěch dítěte ve škole, jak problémy podchytit a jak jim předcházet.

Později se přednáška zaměří spíše prakticky na rozvoj percepcí - zrakové a sluchové vnímání, hrubá a jemná motorika, prostorová orientace atd. Povíme si také o diagnostice školní zralosti. Všechna cvičení si můžete vyzkoušet, prohlédnout si pracovní listy a ostatní materiály.

Bude prostor také pro vaše dotazy a diskusi k tématu.

Připravené pro Vás bude občerstvení.

Důležitou součástí přednášky bude setkání s učitelkami vašich dětí a vedením školy, hovořit budeme o směřování školy a plánech pro naše budoucí prvňáčky.

Těšíme se na společné setkání.

Beseda pro rodiče

Vytvořeno: 1. 2. 2018