Prosba o vyplnění dotazníku

do 6. 12. 2020

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku pro MAS Podlipansko.

Jako škola s MAS Podlipansko úzce spolupracujeme a v minulých letech jsme s jejich podporou realizovali projekty Šablony I, Šablony II, Venkovní učebna, které výrazným způsobem přispěly ke zlepšení podmínek vzdělávání Vašich dětí. MAS Podlipansko je naším spolehlivým dlouhodobým partnerem, se kterým chceme v příštím roce realizovat rekonstrukci sociálního zázemí školy. Potřebujeme i Vaši podporu, kterou nám můžete poskytnout vyplněním dotazníku MAS Podlipanska. Jedná se o dotazník zaměřený na různé oblasti života v regionu a jistě stojí za to se k těmto problémům vyjádřit a mít možnost je ovlivnit.

Prosíme také o pomoc při šíření elektronického dotazníku pro občany Podlipanska.

Výstupy dotazníku pomohou MAS Podlipansko smysluplně zacílit finanční prostředky pro  roky 2021 – 2027.

Jak můžete pomoci? Vyplnit dotazník do 6. 12. 2020. Požádat kolegy, známé z Vašeho okolí o vyplnění.

Odkaz na dotazník: https://forms.gle/W2NUDpFhLQ4hFbPG7

Vyplněný dotazník, vystřižený ze „Zpravodaje Podzim 2020“,  můžete odevzdat v obálce s označením MAS Podlipansko do schránky obecního úřadu.

Děkuji Vám za Váš čas a podporu.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Kamila Hrčkuláková
ředitelka ZŠ a MŠ Bečváry, okres Kolín