VÝLET DO ŠTÍTAR

Vážení rodiče,

v pátek 3. 11. 2017 pojedeme na výstavu domácích zvířat do Štítar u Kolína. Cena bude odečtena z kulturního fondu.

Prosíme vás, abyste děti oblékli přiměřeně počasí – budeme se pohybovat i ve venkovních prostorách.

Přehled o cenách za proběhlé akce: říjen

Vážení rodiče,

zde je pro váš přehled vyúčtování za proběhnuté akce za měsíc říjen:

Divadélko Kůzle – Písnička za dva šestáky 9. 10. 2017

Cena: 43,- Kč /dítě

Pískomil se vrací – koncert Kino Kolín (omlouváme se za špatnou informaci, koncert neproběhl                                        v Městském divadle, ale v kině)

18. 10. 2017

Cena: 70,- Kč za vstupenku + 20,- Kč za  dopravu = 90,- Kč/dítě

POJEDEME DO DIVADLA

Vážení rodiče,

Ve středu 18. 10. 2017 navštívíme Městské divadlo v Kolíně, kde shlédneme a také vyslechneme koncert kapely „Pískomil“. Program je od 9:00 do 10:00 hod. – odjezd od školky bude nejpozději v 8:30 hod. Cena za představení bude odečtena z kulturního fondu.

KULTURNÍ FOND

Vážení rodiče,

na první pololetí začínáme vybírat 500,- Kč do tzv. „Kulturního fondu“, ze kterého budou odečítány peníze za akce školy, kterých se bude vaše dítě účastnit. Peníze, prosím, předejte vedoucí učitelce v MŠ a jejich předání stvrdíte podpisem.

KROUŽKY

Vážení rodiče,

zde si můžete prohlédnout rozpis kroužků na školní rok 2017/2018 probíhajících ve škole, které jsou pod záštitou DDM Kolín.

Závazné přihlášky budete moci vyplnit ve škole v nejbližší době, zatím můžete své dítě přihlásit prostřednictvím nástěnek ve vestlibulu školy.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Vážení rodiče,

v příloze naleznete seznam věcí, které budou vaše děti potřebovat na školu v přírodě. Seznam je orientační, dle vašeho uvážení můžete dětem přibalit věcí více. Pokud vaše dítě bere pravidelně léky, je třeba se dohodnout s učitelkami či zdravotníkem akce (paní Reznerová - učitelka ŠD) na jejich dávkování a odevzdat vámi či doktorem potvrzený papír, kde bude dávkování popsáno. Nezapomeňte, prosím, přinést co nejdříve potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte. Potvrzení o bezinfekčnosti si můžete vyzvednout u učitelek a toto potvrzení odevzdáte při odjezdu zdravotnici.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Vážení rodiče,

v odkazu naleznete informace ohledně ceny a organizaci školy v přírodě.

Žádáme rodiče, aby dětem do MŠ přinesli:

Toaletní papír                   – 1x balení

Papírové kapesníky         – 2x krabička

Papírové kapesníky         – 1x balení

Pastu na zuby                    – 1x

Kartáček na zuby              – 1x

Vlhčené ubrousky            –  1x balení

Důležité!!!

Škola v přírodě

Vážení rodiče,

společně se základní školou se chystáme na „Školu v přírodě“.

Kam: Podblanické ekocentrum Vlašim

Kdy: pondělí 25. – středa 27. 9. 2017

Prosíme vás o vyplnění, zda vaše dítě pojede, nebo zda preferujete běžnou docházku do MŠ.

Papíry k vyplnění naleznete na informativní tabuli MŠ ve vestibulu školy (nástěnky u třídy Mravenečků).

Prosíme vás, abyste zájem potvrdili co nejdříve.

Provoz mateřské školy

Provoz MŠ

6:30 - 16:30

Příchod dětí

6:30 - 8:00

Odchod dětí po obědě

12:15 - 12:45

Odchod dětí po odpolední svačině

15:00 - 16:30

Děti se do 8:00 scházejí ve třídě Mravenečků, poté děti z Berušek odchází se svou paní učitelkou do své třídy, kde si je rodiče mohou vyzvednout po obědě. Po odpoledním odpočinku se děti znovu scházejí do třídy Mravenčků, kde si je rodiče mohou vyzvednout od 15:00.

Schůzka rodičů k zahájení školního roku

Vážení rodiče,

srdečně vás zveme na informativní schůzku k novému školnímu roku v naší MŠ.

Schůzka proběhne společně pro obě třídy:

ve čtvrtek 7. 9. 2017 v 16.00h.

Budete seznámeni s chodem mateřské školy, organizací školního roku, rodiče předškoláků budou seznámeni s povinnostmi, které jim nastanou z důvodu povinné předškolní docházky a s tím souvisejícími změnami školního řádu.

Těšíme se na viděnou.

Začíná školka

Vážení rodiče,

tak už je to tady, prázdiny končí a školka už je skoro připravená na příchod dětí. Prosíme vás, abyste děti do školky vybavili následujícím seznamem věcí.

Děkujeme a těšíme na vás.

Pasování předškoláků

21.6.2017 jsme se na zahradě školy rozloučili s našimi předškoláčky, kteří byli pasováni na školáky pro rok 2017/2018. Celé odpoledne bylo provázeno programem, které jsme my a děti ze školy nacvičili. Fografie z celé akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii ZŠ.

zakladni-skola/fotogalerie/2016-2017/pasovani-predskolaku-a-pataku-42cs.html

Vážení rodiče, milí prarodiče, drazí známí dětí z MŠ a ZŠ Bečváry a vzácní přátelé školy,

přijměte naše pozvání na závěrečnou slavnost u příležitosti pasování předškoláků a páťáků a jejich loučení se s jednou etapou jejich života.

Kromě toho Vás čeká vystoupení dětí z mateřské i základní školy, kroužků DDM a školní družiny.

Slavnost se bude konat ve středu 21. 6. 2017 od 16:00 hod. na zahradě školy.

Přijďte se potěšit a strávit příjemné odpoledne s dětmi.

Prosíme rodiče dětí z MŠ ze třídy Mravenečků (velká třída), aby dali svým dětem černé tričko a černé kalhoty a čarodějnický klobouk. Děkujeme

Těšíme se na Vás

Děti a zaměstnanci ZŠ a MŠ Bečváry

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2017/2018

ŠKOLNÍ VÝLET 2016/2017

Vážení rodiče,

Mateřská a Základní škola jedou společně na celodenní školní výlet.

Kam:        ZOO Dvůr Králové nad Labem

Kdy:         6. 6. 2017

Odjezd:   7:30 hod od budovy školy

Návrat:    cca 16:00 hod

S sebou:  batůžek s pitím, pláštěnku, vhodné oblečení a obuv a dobrou náladu

Svačinu na celý den dostanou děti ve škole!!!

Na výlet budeme vybírat 200,- Kč – na vstupné + oběd, dopravu budeme platit podle počtu osob, po doručení faktury.

Děti z MŠ, které mají přebytek v kulturním fondu nad 200,-Kč, nebudou zatím platit nic. Výpis z fondu naleznete na nástěnce u třídy mravenečků.